ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади.

Переможцями в олімпіаді з німецької мови стали:

Залужна Каріна ( 9 кл.) - 1 місце,

Готюк Валерія (10 кл.) - 1 місце 

Коваль Олег- Михайло (11 кл.) - 1 місце.

Підготували переможців:

Нарусевич Л.П., Дворянська Л.М.

image.png
image.png
image.png
image.png
image.png

Олімпіада з географії:

Дідух Дарина (9 кл.) - 1 місце

Підготувала:

Малюта С.А.

image.png

Трудове навчання:

Савич Давид (9кл.) -  3 місце

Підготував:

Лехович

Англійська мова:

Ліщук Олександра (9кл.) - 2 місце

Ралець Єлизавета (8кл.) - 2 місце

Підготували:

Призери ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2019-2020 навчальному році

Англійська мова

  • Кобилянський Орест, 8 кл., І місце, вчитель Бугайчук Н.І.

  • Шевченко Олександр, 10 клас, ІІ місце, вчитель Тимощук М.А.

  • Онищук Богдана, 11 кл., І місце, вчитель Назаренко В.В.

  • Муяссарова Ірина, 11 кл., ІІ місце, вчитель Гуда О.В.

 

Німецька мова

  • Готюк Валерія, 8 кл., І місце, вчитель Дворянська Л.М.

  • Коваль Олег, 9 кл., ІІ місце, вчитель Дворянська Л.М.

  • Ковальчук Валентин, 10 кл., ІІ місце, вчитель Дворянська Л.М.

  • Онищук Богдана, 11 кл., ІІ місце, вчитель Нарусевич Л.П.

Українська мова та література

  • Кобилянський Орест, 8 кл., І місце, вчитель Бойко О.С

  • Шевченко Олександр, 10 кл., ІІ місце, вчитель Лашкевич Т.А.

  • Муяссарова Ірина, 11 кл., ІІ місце, вчитель Лашкевич Т.А.

Біологія

  • Веремчук Яків, 9 кл., ІІІ місце, вчитель Стадійчук О.С.

  • Ковальчук Олег-Михайло, 9 кл., ІІІ місце, вчитель Стадійчук О.С.

  • Шевченко Олександр,10 кл., І місце, вчитель Стадійчук О.С.

Астрономія

  • Тимощук Роман, 10 кл., ІІ місце, вчитель Янок П.Г.

  • Зірук Ірина, 11 кл., ІІ місце, вчитель Янок П.Г.

Трудове навчання

  • Хамраєва Мартіна, 9 кл., ІІІ місце, вчитель Купчак В.І.

  • Павлюк Іван, 9 кл., ІІ місце, вчитель Ляхович В. Х.

  • Кулаков Богдан, 11 кл., ІІ місце, вчитель Ляхович В. Х.

Інформатика 

  • Готюк Максим, 9 кл., І місце, вчитель Тіяра М.Р.

  • Тимощук Роман, 11 кл., ІІІ місце, вчитель Штихалюк О.Л.

Інформаційні технології

  • Готюк Максим, 9 кл., ІІІ місце, вчитель Тіяра М.Р.

  • Шевчук Петро, 8 кл., ІІ місце, вчитель Штихалюк О.Л.

  • Тимощук Роман, 11 кл., ІІ місце, вчитель Штихалюк О.Л.

  • Шевченко Олександр, 10 кл, ІІ місце, вчитель Тіяра М.Р.

Астрономія

  • Камінський Роман, 10 кл., ІІ місце, вчитель Янок П.Г.

  • Костінський Юрій, 11 кл., ІІ місце, вчитель Янок П.Г.

Фізика

  • Тимощук Роман, 11 кл., ІІ місце, вчитель Янок П.Г.

  • Шевченко Олександр, 10 кл., ІІ місце, вчитель Янок П.Г.

  • Чернюк Артур, 8 кл., ІІІ місце, вчитель Артемовська Л.Ф.

Математика

  • Русаловський Антоній, 6 кл., ІІІ місце, вчитель Артемовська Л.Ф.

  • Шевченко Олександр, 10 кл., ІІ місце, вчитель Тригуб В.С.

  • Ковела Олександр, 8 кл., ІІІ місце, вчитель Тригуб В.С.

  • Тимощук Роман, 11 кл., ІІ місце, Артемовська Л.Ф.

Правознавство

  • Коломієць Володимир, 10 кл, ІІ місце, вчитель Гончарук Л.М.

  • Коваль Олег-Михайло, 9 кл., ІІІ місце, вчитель Гончарук Л.М.

  • Муяссарова Ірина, 11 кл., ІІІ місце, вчитель Гончарук Л.М.

Географія

  • Чернюк Артур, 8 кл., ІІІ місце, вчитель Клигіна В.І.

  • Шевченко Олександр, 10 кл., І місце, вчитель Малюта С. А., Клигіна В.І.

  • Коломієць Володимир, 11 кл., І місце, вчитель Малюта С. А.

Хімія

  • Шевченко Олександр, 10 кл., І місце, вчитель Дмитроца Т. В.

  • Чернюк Артур, 8 кл., ІІІ місце, вчитель Царук Н.Г.

  • Дідух Дарина,, 8 кл., ІІІ місце, вчитель Царук Н.Г.

Історія

  • Шевченко Олександр, 10 кл., І місце, вчитель Гончарук Л.М.

  • Коломієць Володимир, 10 кл., ІІ місце, вчитель Гончарук Л.М.

  • Готюк Валерія, 8 кл., ІІІ місце, вчитель Гончарук Л.М.

Екологія

  • Шевченко Олександр, 10 кл., ІІІ місце, вчитель Стадійчук О. С.

  • Онищук Богдана, 11 кл., ІІІ місце, вчитель Стадійчук О. С.

Призери ІІ  етапу Міжнародного конкурсу учнівської та 

студентської молоді імені П. Яцика 

 2019-2020 навчальний рік

  •  Гузь Тимофій, ІІ етап, 4 клас, вчитель Сухоплясова С. Б., І місце.

  • Кобилянський Орест, ІІ етап, 8 клас, вчитель Бойко О. С. І місце.

Призери ІІ  етапу Міжнародного конкурсу учнівської та 

студентської молоді імені П. Яцика 

 2019-2020 навчальний рік

  • Кобилянський Орест, ІІІ етап, 8 клас, вчитель Бойко О. С. ІІ місце.

  • Гузь Тимофій, ІІІ етап, 4 клас, вчитель Сухоплясова С. Б., ІІ місце.

 

Призери ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

2019-2020 навчальний рік

Англійська мова

  • Онищук Богдана, 11 кл., ІІ місце, вчитель Назаренко В.В.

Німецька мова

  • Онищук Богдана, 11 кл., ІІІ місце, вчитель Нарусевич Л.П.

  • Готюк Валерія, 8 кл., ІІІ місце, вчитель Дворянська Л.М.

Географія

  • Шевченко Олександр, 10 клас, ІІ місце, вчитель Клигіна В.І.

Біологія

  • Шевченко Олександр, 10  клас, ІІ  місце, вчитель Стадійчук О.С.

 

 

Призери ІІ  етапу Міжнародного конкурсу учнівської та 

студентської молоді імені Т. Шевченка

 2019-2020 навчальний рік

 

  • Лучишина Катерина, ІІІ  місце, 5 клас, вчитель Бойко Олена Сергіївна

  • Ліщук Олександра, ІІ місце, 7  клас, вчитель Лашкевич Тетяна Анатолівна

  • Кобилянський Орест, І місце, вчитель Бойко Олена Сергіївна

  • Готюк Максим, ІІІ місце, 9 клас, вчитель Саюк Наталія Михайлівна

  • Красовська Єлизавета, ІІІ місце, 6 клас, вчитель Лашкевич Тетяна Анатолівна

Призери ІV етапу Всеукраїнських предметних олімпіад 2018-2019 навчальний рік

Географія

  • Гаврилюк Ярослав, 11 кл., І місце, вчитель Клигіна В.І.

  • Шевченко Олександр, 9 клас, ІІІ місце, вчитель Клигіна В.І. 

Призери ІІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

2018-2019 навчальний рік

Англійська мова

  • Онищук Богдана, 10 кл., ІІ місце, вчитель Назаренко В.В.

  • Шевченко Олександр, 9 клас, ІІІ місце, вчитель Тимощук М.А.

Фізика

  • Тимощук Роман, 10 кл., ІІІ місце, вчитель Янок П.Г.

Географія

  • Гаврилюк Ярослав, 11 кл., І місце, вчитель Клигіна В.І.

  • Шевченко Олександр, 9 клас, ІІ місце, вчитель Клигіна В.І.

Трудове навчання

  • Кулаков Богдан, 9 кл., І місце, вчитель Ляхович В.Х.

Математика

  • Гаврилюк Ярослав, 11 кл., ІІІ місце, вчитель Вітчук І.В.

Біологія

  • Шевченко Олександр, 9 клас, І місце, вчитель Стадійчук О.С.

Історія

  • Шевченко Олександр, 9 клас, ІІ місце, вчитель Гончарук Л.М.

 

Призери ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад 2018-2019 навчальний рік

Англійська мова

  • Гуменюк Анастасія, 8 кл., ІІ місце, вчитель Бугайчук Н.І.

  • Шевченко Олександр, 9 клас, ІІ місце, вчитель Тимощук М.А.

  • Онищук Богдана, 10 кл., І місце, вчитель Назаренко В.В.

  • Цимбалюк Вікторія, 11 кл., І місце, вчитель Гуда О.В.

  • Шубнік Віталій, 11 кл., ІІ місце, вчитель Гуда О.В.

Німецька мова

  • Музика Данило, 8 кл., І місце, вчитель Нарусевич Л.П.

  • Ковальчук Валентин, 9 кл., ІІІ місце, вчитель Дворянська Л.М.

  • Муяссарова Ірина, 10 кл., ІІ місце, вчитель Нарусевич Л.П.

  • Цимбалюк Вікторія, 11 кл., ІІ місце, вчитель Дворянська Л.М.

Українська мова та література

  • Кобилянський Орест, 7кл., І місце, вчитель Лашкевич Т.А.

  • Готюк Максим, 8 кл., ІІІ місце, вчитель Бойко О.С.

  • Шевченко Олександр, 9 кл., ІІ місце, вчитель Лашкевич Т.А.

  • Гаврилюк Ярослав, 11 кл., ІІ місце, вчитель Лашкевич Т.А.

Біологія

  • Шевченко Олександр, 9 кл., І місце, вчитель Стадійчук О.С.

Астрономія

  • Тимощук Роман, 10 кл., ІІ місце, вчитель Янок П.Г.

  • Зірук Ірина, 11 кл., ІІ місце, вчитель Янок П.Г.

Трудове навчання

  • Кулаков Богдан, 9 кл., І місце, вчитель Ляхович В.Х.

  • Волошин Назар, 10 кл., ІІ місце, вчитель Ляхович В.Х.

  • Кусенко Яна, 9 кл., ІІ місце, вчитель Купчак В.І.

Інформатика

  • Тимощук Роман, 10 кл., ІІ місце, вчитель Штихалюк О.Л.

Інформаційні технології

  • Готюк Максим, 8 кл., ІІ місце, вчитель Тіяра М.Р.

  • Тимощук Роман, 10 кл., ІІ місце, вчитель Штихалюк О.Л.

  • Шубнік Віталій, 11 кл, ІІ місце, вчитель Тіяра М.Р.

Астрономія

  • Тимощук Роман, 10 кл., ІІ місце, вчитель Янок П.Г.

  • Зірук Ірина, 10 кл., ІІ місце, вчитель Янок П.Г.

Фізика

  • Тимощук Роман, 10 кл., ІІ місце, вчитель Янок П.Г.

  • Шевченко Олександр, 9 кл., І місце, вчитель Янок П.Г.

  • Чернюк Артур, 7 кл., ІІІ місце, вчитель Артемовська Л.Ф.

Математика

  • Тимощук Роман, 10 кл., ІІІ місце, вчитель Артемовська Л.Ф.

  • Шевченко Олександр, 9 кл., І місце, вчитель Тригуб В.С.

  • Готюк Максим, 8 кл., ІІ місце, вчитель Тригуб В.С.

  • Гаврилюк Ярослав, 11 кл., ІІ місце, Вітчук І.В.

Правознавство

  • Коломієць Володимир, 9 кл, І місце, вчитель Гончарук Л.М.

  • Зірук Ірина, 10 кл., ІІІ місце, вчитель Гончарук Л.М.

  • Муяссарова Ірина, 10 кл., ІІ місце, вчитель Гончарук Л.М.

Географія

  • Шевченко Олександр, 9 кл., І місце, вчитель Клигіна В.І.

  • Гаврилюк Ярослав, 11 кл., І місце, вчитель Клигіна В.І.

  • Готюк Максим, 8 кл., І місце, вчитель Клигіна В.І.

Хімія

  • Шевченко Олександр, 9 кл., І місце, вчитель Царук Н.Г.

Історія

  • Шевченко Олександр, 9 кл., І місце, вчитель Гончарук Л.М.

  • Гаврилюк Ярослав, 11 кл., ІІ місце, вчитель Гончарук Л.М.

  • Готюк Максим, 8 кл., І місце, вчитель Гончарук Л.М.

Економіка

  • Шубнік Віталій, 11 кл, ІІІ місце, вчитель Клигіна В.І.

Призери ІV етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

2017-2018 навчальний рік

Географія

  • Гаврилюк Ярослав, 10 кл., ІІ місце, вчитель Клигіна В.І.

  • Шевченко Олександр, 8 кл., ІІІ місце, вчитель Клигіна В.І.

Призери ІІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

2017-2018 навчальний рік

Географія

  • Гаврилюк Ярослав, 10 кл., І місце, вчитель Клигіна В.І.

  • Шевченко Олександр, 8 кл., І місце, вчитель Клигіна В.І.

Біологія

  • Шевченко Олександр, 8 кл., І місце, вчитель Стадійчук О.С.

Англійська мова

  • Онищук Богдана, 9 кл., ІІ місце, вчитель Бугайчук Н.І.

  • Шубнік Віталій, 10 кл, ІІІ місце, вчитель Гуда О.В.

Історія

  • Шевченко Олександр, 8 кл., ІІІ місце, вчитель Гончарук Л.М.

Математика

  • Гаврилюк Ярослав, 10 кл., ІІІ місце, вчитель Вітчук І.В.

 

ІІ етап всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

  • Онищук Богдана, 10 кл., ІІ місце, вчитель Назаренко В.В.

 

Призери ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

2017-2018 навчальний рік

Німецька мова

  • Муяссарова Ірина,9-А кл., І місце, вчитель Нарусевич Л.П.

  • Цимбалюк Вікторія, 10кл., ІІ місце, вчитель Дворянська Л.М.

  • Кучіна Аліна, 11кл., ІІ місце, вчитель Нарусевич Л.П.

  • Ковальчук Валентин, 8-Бкл, І місце, вчитель Дворянська Л.М.

Англійська мова

  • Шевчкнко Олександр 8-А кл., ІІ місце, вчитель Яремчук Л.М.

  • Онищук Богдана, 9-Б кл., І місце, вчитель Бугайчук Н.І.

  • Шубнік Віталій,10кл., І місце, вчитель Гуда О.В.

Біологія

  • Шевченко Олександр 8-А кл., І місце, вчитель Стадійчук О.С.

  • Зірук Ірина 10кл., І місце, вчитель Стадійчук О.С..

Математика

  • Шевченко Олександр 8-А кл.,ІІІ місце, вчитель Тригуб В.С.

  • Тимощук Роман 9-А кл., ІІІ місце, вчитель Артемовська Л.Ф.

  • Гаврилюк Ярослав 10кл., І місце, вчитель Вітчук І.В.

Фізика

  • Шевченко Олександр 8-А кл., ІІІ місце, вчитель Артемовська Л.Ф.

  • Тимощук Роман 9-А кл., ІІ місце, вчитель Янок П.Г.

Українська мова

  • Шевченко Олександр 8-А кл,ІІ місце, вчитель Лашкевич Т.А.

  • Муясарова Ірина 9-А кл., ІІІ місце, вчитель Лашкевич Т.А., Саюк Н.М.

  • Гаврилюк Ярослав 10 кл., ІІ місце, вчитель Бойко О.С.

Геграфія

  • Кучіна Аліна 11 кл., ІІ місце, вчитель Малюта С.А..

  • Гаврилюк Ярослав 10 кл., І місце, вчитель Клигіна В.І.

  • Шевченко Олександр 8-А кл, І місце, вчитель Клигіна В.І.

ІКТ

  • Тимощук Роман 9-А кл., ІІ місце, вчитель Штихалюк О.Л.

Екологія

  • Рижко Сніжанна 10 кл., ІІІ місце, вчитель Малюта С.А.

  • Кухарук Микола 11 кл., ІІ місце, вчитель Малюта С.А.

Економіка

  • Демидюк Назар 11 кл., ІІІ місце, вчитель Клигіна В.І.

Трудове навчання (обсл. праця)

  • Кусенко Яна 8-А кл., ІI місце, вчитель Купчак В.І.

Правознавство

  • Кухарук Микола 11 кл., ІІ місце, вчитель Гончарук Л.М.

  • Зірук Ірина 10 кл., ІІІ місце, вчитель Гончарук Л.М.

  • Муясарова Ірина 9 кл., ІІІ місце, вчитель Гончарук Л.М.

Історія

  • Шевченко Олександр 8-А кл., І місце, вчитель Гончарук Л.М.

  • Кучіна Аліна 11 кл., ІІ місце, вчитель Гончарук Л.М.

  • Гаврилюк Ярослав 10кл., ІІІ місце, вчитель Гончарук Л.М.

Хімія

  • Шевченко Олександр 8-А кл., І місце, вчитель Тищук Н.В.

  • Тимощук Роман 9-А кл., ІІ місце, вчитель Царук Н.Г.

  • Демидюк Назарій 11кл., ІІІ місце, вчитель Тищук Н.В.

Призери ІV етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

2016-2017 навчальний рік

Географія

  • Гаврилюк Ярослав, 9 кл., ІII місце, вчитель Клигіна В. І.

Призери ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

2016-2017 навчальний рік

Географія

  • Гаврилюк Ярослав, 9 кл., І місце, вчитель Клигіна В. І.

Математика

  • Гаврилюк Ярослав, 9 кл., ІІ місце, вчитель Вітчук І. В.

Історія

  • Гаврилюк Ярослав, 9 кл., ІІІ місце, вчитель Гончарук Л.М.

Хімія

  • Гаврилюк Ярослав, 9 кл., ІІІ місце, вчитель Царук Н.Г.

Трудове навчання

  • Шубнік Віталій, 9кл., ІІІ місце, вчитель Ляхович В.Х.

 

Призери IV етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

2015-2016 навчальний рік

Географія

  • Гаврилюк Ярослав, 8 кл., ІІІ місце, вчитель Клигіна В. І.

 

Призери ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

2015-2016 навчальний рік

Географія

  • Гаврилюк Ярослав, 8 кл., І місце, вчитель Клигіна В. І.

Математика

  • Гаврилюк Ярослав, 8 кл., ІІ місце, вчитель Вітчук І. В.

Англійська мова

  • Новіцька Анастасія, 11 кл., ІІ місце, вчитель Ліщук І.В.

  • Ткачук Аліна, 11 кл., ІІІ місце, вчитель Гуда О. В.

Інформатика

  • Будзін Дмитро, 10 кл., ІІІ місце, вчитель Штихалюк О. Л.

 

 

2014-2015 навчальний рік

Математика

  • Гаврилюк Ярослав Сергійович, 7 кл., ІІ місце, вчитель Вітчук Інна Василівна

Англійська мова

  • Ткачук Аліна Олександрівна, 9 кл., ІІІ місце, вчитель Гуда Олена Володимирівна

Німецька мова

  • Мелех Наталія Володимрівна, 10 кл., ІІІ місце, вчитель Дворянська Лариса Михайлівна

Економіка

  • Кравчук Роман Васильович, 11 кл., ІІІ місце, вчитель Клигіна Валентина Іванівна

 

2013-2014 навчальний рік

 

Інформаційні технології

  • Жук Владислав, 11 кл., ІІІ місце, вчитель Штихалюк О.Л.

Правознавство

  • Табачук Богдана, 9 кл., ІІІ місце, вчитель Гончарук Л.М.

Німецька мова

  • Мелех Наталія, 9 кл., ІІІ місце, вчитель Дворянська Л.М.

Англійська мова

  • Новіцька Анастасія, 9 кл., ІІІ місце, вчитель Ліщук І.В.

Біологія

  • Радіонова Марія, 8 кл., ІІІ місце, вчитель Стадійчук О.С.

 

2012-2013 навчальний рік

 

Математика

  • Ролдугін Владислав, 10 кл., ІІІ місце, вчитель Тригуб В.С.

  • Тимощук Роман, 4-А кл.,  ІІІ місце, вчитель Федюк Л.В.

 

Англійська мова

  • Новосад Антоніна, 9-Б кл., ІІ  місце, вчитель Гуда О.В.

 

  

2011-2012 н.р.

 

Екологія

  • Лотоцька Інна, 11 кл, ІІІ місце, вчитель Малюта С.А.

  

2010-2011 н.р.

 

Математика

  • Ролдугін Владислав, 8-Б кл, ІІІ місце

 

2009-2010 н.р.

 

Математика

  • Федчук Владислав, 4-А клас, ІІ місце

  

2008-2009 н.р.

Курс "Я і Україна"

  • Панчук Олександр, 4-Б клас, IІ місце;