top of page
![](https://static.wixstatic.com/media/8cc179_69901b338b2d42c5b5100fd64c3ced5f~mv2.png/v1/fill/w_32,h_96,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/8cc179_69901b338b2d42c5b5100fd64c3ced5f~mv2.png)
Ділимося хлібом
21 жовтня, наші учні, серед яких внутрішньо переміщені, діти з багатодітних та соціально-вразливих категорій, взяли участь в благодійній акції ,,Ділимося хлібом"🍞. Спільно з міським головою Василем Антонюком, його заступницею Мар’яною Мудрик, представниками управління освіти, наставниками діти готували хачапурі👩🍳👨🍳. Модерував захід член Ради директорів Фундації імені князів-благодійників Острозьких Руслан Краплич, а керувала процесом переселенка зі Східної України Лариса Зізяєва. Після випікання учасники заходу спробували те, що робили своїми руками. А також взяли випічку з собою, аби поділитися нею з найріднішими.👨👩👧👦👩👦👨👧
![Ділимося хлібом](https://scontent.frwn2-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/311085200_549863750476559_7655526375707444050_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=YmkhpcJFZvIAX-JVrlm&_nc_ht=scontent.frwn2-1.fna&oh=00_AfCUh2JHkelGtK5kV8PoYLGns67aF53u7AKO5ihC8Tx-lw&oe=63CD3FF6)
💙💛
bottom of page