- Ліцей 5
Андріївські вечорниці
За часів наших дідусів та бабусь вечорниці були одним із найпопулярніших заходом серед молоді. Адже не було інтернету, соціальних мереж і вигідним місцем, де можна було знайти собі пару чи позалицятись – це були вечорниці.
У ніч на Андрія молодь збиралась у велику гурму, дівчата ворожили, співали, а хлопці бешкетували та придивлялись до красунь. У слов’янському народі існує багато збережених традицій, як правильно зустрічати Андріївські вечорниці і не зважаючи на те, що з кожним роком старадовні традиції наших предків забуваються і не продовжуються молодим поколінням, все таки залишається маленький відсоток тих, кому цікаво вивчати та успадковувати традиції святкувань Андріївських вечорниць, адже це веселе та магічно -заворожуюче свято.
От і учні 5 Б класу разом із класним керівником повернули ліцейну родину в той час, коли молодь збиралась на вечорниці. Атмосфера в залі була насичена - дівчата ворожили, залицялися до хлопців, всі гуртом співали пісень та жартували.
А родзинкою свята було пригощання варениками та кусання калити -символом Андріївських вечорниць.
Останні пости
Дивитися всіОсвітній проєкт "Методична система В.О.Сухомлинського в НУШ" Галерея творчих робіт Збірка авторських робіт учнів
https://www.rv.gov.ua/npas/pro-pereoformlennia-litsenzii-u-sferakh-doshkilnoi-ta-povnoi-zahalnoi-serednoi-osvity-404-2023