Пошук
- Ліцей 5
Всесвітній день боротьби з СНІДом
1 грудня уся світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя несе ця глобальна проблема. Одинадцятикласники нашого ліцею (вч.Стадійчук О.С.) підготували і спрезентували проєкт з безпеки і статевій культурі ,,Профілактика захворювань, що передаються статевим шляхом".
Останні пости
Дивитися всіОсвітній проєкт "Методична система В.О.Сухомлинського в НУШ" Галерея творчих робіт Збірка авторських робіт учнів
https://www.rv.gov.ua/npas/pro-pereoformlennia-litsenzii-u-sferakh-doshkilnoi-ta-povnoi-zahalnoi-serednoi-osvity-404-2023