top of page
Пошук
  • Ліцей 5

День захисника Вітчизни

14 жовтня🍁🍂 - сильний і важливий для українців день💙💛. У нашої країни непроста, але славна історія та великі герої. Під покровом Пресвятої Богородиці 🙏українське козацтво здобувало волю та свободу для нашої батьківщини🌾, а Українська повстанська армія, в часи Другої світової війни, захищала та відстоювала національні інтереси та боролась за Незалежність України.

Українці завжди боронили свої кордони від ворогів, боронимо їх і зараз. Наші захисники і захисниці стояли та стоять на захисті суверенітету України🇺🇦.

Тож в цей день вшануймо наших славних предків – козаків, наших воїнів, наших захисників і захисниць. Хай швидше настане наша Перемога, хай буде мир і спокій в наших серцях та наших оселях, хай наші діти зростають щасливими на нашій славній землі! І хай у всьому нам допомагає високе заступництво Божої Матері!


0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Екосистема «MRIYA» https://mriya.social створена для підтримки наших військових, простих громадян, а також протидіяти кремлівським медіа-пропагандистам, шахраям та поширювати правдиву інформацію в Ін

Що робити, щоб не попастися на хитрощі кібермародерів 1. Грошова допомога В популярних месенджерах та соцмережах кібермародери під виглядом міжнародних організацій, соціальної платформи єДопомога, пор

bottom of page