top of page
Пошук
  • Ліцей 5

Змагання з плавання

03.03.2023р. дев'ятеро учнів нашого ліцею взяли участь у Перших міських змаганнях з плавання серед учнівської молоді у Плавальному басейні ліцею#7. Звичайно, що всі, хто беруть участь в змаганнях, прагнуть перемоги. А перемога дістається тим, хто багато працює над собою, тренується. Діти, які взяли участь в змаганнях, отримали досвід, загартували тіло і характер, зробили певні висновки. І найголовніше - зрозуміли, що плавання буде одним із їхніх улюблених захоплень.

Вітаємо Свінтозельського Дениса, учня 6-а класу (вч.фізкультури Бованко В.О.), який здобув ІІІ місце у своїй віковій категорії!

Дякуємо відділу у справах молоді та спорту Дубенської міської ради, управлінню освіти Дубенської міської ради та ліцею #7 за організацію та проведення такого важливого заходу.


1 перегляд0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Екосистема «MRIYA» https://mriya.social створена для підтримки наших військових, простих громадян, а також протидіяти кремлівським медіа-пропагандистам, шахраям та поширювати правдиву інформацію в Ін

Що робити, щоб не попастися на хитрощі кібермародерів 1. Грошова допомога В популярних месенджерах та соцмережах кібермародери під виглядом міжнародних організацій, соціальної платформи єДопомога, пор

bottom of page