- Ліцей 5
Змагання з плавання
03.03.2023р. дев'ятеро учнів нашого ліцею взяли участь у Перших міських змаганнях з плавання серед учнівської молоді у Плавальному басейні ліцею#7. Звичайно, що всі, хто беруть участь в змаганнях, прагнуть перемоги. А перемога дістається тим, хто багато працює над собою, тренується. Діти, які взяли участь в змаганнях, отримали досвід, загартували тіло і характер, зробили певні висновки. І найголовніше - зрозуміли, що плавання буде одним із їхніх улюблених захоплень.
Вітаємо Свінтозельського Дениса, учня 6-а класу (вч.фізкультури Бованко В.О.), який здобув ІІІ місце у своїй віковій категорії!
Дякуємо відділу у справах молоді та спорту Дубенської міської ради, управлінню освіти Дубенської міської ради та ліцею #7 за організацію та проведення такого важливого заходу.
Останні пости
Дивитися всіОсвітній проєкт "Методична система В.О.Сухомлинського в НУШ" Галерея творчих робіт Збірка авторських робіт учнів
https://www.rv.gov.ua/npas/pro-pereoformlennia-litsenzii-u-sferakh-doshkilnoi-ta-povnoi-zahalnoi-serednoi-osvity-404-2023