Пошук
- Ліцей 5
Зустріч з випускником-захисником Романом Одемчуком
Сьогодні знову відбулася трепетна зустріч з нашим випускником-захисником Романом Одемчуком. Ще нещодавно наші учні та вчителі підтримали його, взявши участь у міському забігові Миколаїв, а сьогодні з подарунками він завітав до нас. Пройшовши складні випробування війною, отримавши важкі поранення та довготривалий процес відновлення, він знову приєднався до лав захисників України. Дякуємо Романові за відвідини та гостинці і чекаємо наступної зустрічі.
Останні пости
Дивитися всіОсвітній проєкт "Методична система В.О.Сухомлинського в НУШ" Галерея творчих робіт Збірка авторських робіт учнів
https://www.rv.gov.ua/npas/pro-pereoformlennia-litsenzii-u-sferakh-doshkilnoi-ta-povnoi-zahalnoi-serednoi-osvity-404-2023