top of page
Пошук
  • Ліцей 5

Do you speak English? Sprechen Sie Deutsch?

У Дубенському ліцеї №5 розпочалася декада іноземних мов. Діти активно долучаються до підготовки, проведення та участі у різноманітних заходах.

Учні 9-А класу підготували театральну виставу «The Gingerbread Man” для першокласників, а потім разом з ними заспівали. Діткам дуже сподобалося, що всі герої казки стали друзями.

У вівторок в 9-А класі відбувся літературний вечір присвячений Британським письменникам та поетам. Ліцеїсти збагатили свої знання про такі відомі постаті як Вільям Шекспір, Шарлотта Бронте, Даніель Дефо, Джордж Гордон Байрон та багато інших. А також мали можливість читати їхні твори в оригіналі.


9 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Екосистема «MRIYA» https://mriya.social створена для підтримки наших військових, простих громадян, а також протидіяти кремлівським медіа-пропагандистам, шахраям та поширювати правдиву інформацію в Ін

Що робити, щоб не попастися на хитрощі кібермародерів 1. Грошова допомога В популярних месенджерах та соцмережах кібермародери під виглядом міжнародних організацій, соціальної платформи єДопомога, пор

bottom of page