top of page
Пошук
  • Ліцей 5

Нагородження переможців

В України - чудове майбутнє!💙💛

Ось і підходить до завершення навчальний рік🔔. Рік непростий, важкий. Ніхто й не міг уявити, як докорінно зміниться наше життя, пріоритети, мрії. Спочатку, долаючи епідемію, а тепер, переживаючи жахіття війни ми, українці, не опустили руки, а, навпаки, згуртувалися, стали більш відповідальними і продовжуємо працювати, творити, відстоювати своє та досягати хорошого результату.

Сьогодні, в Міжнародний День захисту дітей👫, Дубенський ліцей #5 зібрав у дружньому колі ☕учнів та вчителів, гордість нашого закладу, потужний творчий потенціал, на якому й тримається наша Україна.

Вони здолали всі перешкоди та впевнено прийшли до успіху. Їхня праця заслужила визнання. З вітальним словом та щирими побажаннями до дітей звернулися онлайн міський голова Антонюк В.М. та начальник управління освіти Іваницька Н.О.

Грамотами, подяками та грошовими сертифікатами були нагороджені переможці lll (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН та їх наставники:

Ралець Єлизавета, учениця 8 кл. (вч. Назаренко В.В);

Ліщук Олександра, учениця 9 кл. (вч. Гуда О.В.);

Готюк Валерія, учениця 10 кл. (вч. Дворянська Л.М.).

Також вітання приймав Тіяра М.Р., лауреат обласного етапу Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року - 2022" у номінації "Інформатика".

З великою шаною і вдячністю вітаємо вас, найкращих!


0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page