top of page
Пошук
  • Ліцей 5

Наш свідомий вибір- безпечне життя!


Під таким гаслом протягом двох днів (16 та 17 листопада) відбулася освітньо- просвітницька акція організована ГО «МО «Свідомий вибір», яка передбачала собою зустрічі з представниками громадської організації, ювенальної поліції Дубенського відділу поліції ГУНП в Рівненській області, Дубенського районного ГУ ДСНС України в Рівненській області.


Зустрічі мали на меті роз‘яснюючий характер, щодо двох важливих та актуальних питаннях пов‘язанами з обережним поводженням на лініях залізнично- дорожнього покриття «УкрЗалізниці» та правилами поведінки з електро - вогненебезпечними та легкозаймистими приладами, правильним сортуванням побутових відходів. Зустрічі відбулися за дотримання карантинних вимог. Сподіваємось, що надана інформація стала корисною для слухачів, а також буде застосована в повсякденному житті.


Дякуємо усім причетним до проведеного заходу, особливо управлінню освіти та адміністраціям закладів ліцеїв Дубенської міської ради, Юлії Пасічник, Тетяні Єрмоловій, Андрію Братащуку, Альоні Грановській. Щиро сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.


Вперед до життя та чистого довкілля!1 перегляд0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page